Vitajte vo svete TOKY Caffe, vo svete lahodnej, voňavej, vždy čerstvo napraženej kávy. Ak milujete kávu rovnako ako my, ste na správnom mieste.

U nás nájdete tie najkvalitnejšie kávové zrná, výkonné kávovary a širokú ponuku baristických pomôcok. Poskytujeme profesionálne školenia baristov v príprave káv a kompletný servis presso-strojov.

POCTIVÁ KÁVA CHUTÍ SKVELE

Každé jedno zrnko prejde našimi rukami. Starostlivo pre Vás vyberáme iba tie najkvalitnejšie odrody. Pri pražení kávy sa spoliehame na vlastnú technológiu, receptúru a postupy. Za čerstvosť kávy TOKY Caffe osobne ručíme. V ponuke máme zrnkovú kávu vlastnej značky, odrodové a luxusné druhy káv, ktoré ulahodia zmyslom aj tých najväčších pôžitkárov.

 

ŠÍRIME UMENIE KÁVY

Nielen rozpoznať kvalitné kávové zrno a vypražiť z neho lahodný čierny nápoj, ale aj samotný rituál prípravy kávy je umenie. Naše dlhoročné skúsenosti si nenechávame pre seba. Sme členom Coffe Consulate a v spolupráci s nimi sme otvorili Academy of Coffee. Našim cieľom je zasvätiť budúcich baristov, pražiarov či ,,obyčajnú“ verejnosť do sveta kávového zrna.

 

S KÁVOU TO VIEME

Okrem chutnej kávičky vám toho vieme ponúknuť oveľa viac. Vychutnajte si čerstvo namletú kávu vo svojej kancelárií.
Kávovary a baristické príslušenstvo nielen predávame, ale aj prenajíme s kompletným servisom a zaškolením. Na káve nám záleží.

 

Pozývame vas na kávu
image/svg+xml